14.3.2018 TUPI TURKU STREET-O TULOKSET Päivitetty 15.3.2018 klo 9:40 Tarkistuspyynnöt: hannu.arki@tume.fi
Oikeissa vastauksissa rastista saatu pistemäärä, väärät vastaukset punaisella. Keltainen aika: Nollaus / maalileima / Emit-purku puuttuu tai "Ei aikaa".
  Rasti n:o / Vastaus:  11 12 13 14 15 16 21 22 23 24 25 26 31 32 33 34 35 36 41 42 43 44 45 46 51 52 53 54 55 56
Sarja Sij. Nimi Työpaikka Pisteet Aika Sakko 1 1187 4 6 Pinella 6 merirosvo 3 perhonen 2 40 vihreä 2 717 1 322 1221 833 10 5 4 112 891 12 6 23 5 VKJK 6 17
D21 1 . Korpela Janna Turun Suunnistajan Kauppa 690 0:58:30 0       10   10 20 20     20 20 30 30       30 40 40   40 40 40 50 50 50 50 50 50
D21 2 . Palmer Bridget Turun Yliopisto 583 1:00:20 -7 10                   20   30   30 30   30 40 40 40 40 40 40 50   50 50   50
D21 3 . Biström Klara Aalto yliopisto 480 0:58:18 0       10 10               30 30 30 30   30 40 40     40 40 50     50   50
D21 4 . Kokkari Anne Turun Yliopisto 450 0:53:41 0       10 10               30 30 30 30     40 40     40 40 50     50   50
D21 5 . Erling Ida Labrox 420 0:59:26 0 10     10 10               30 30 30 30     40 40     40   50     50   50
D21 6 . Roivas Laura Kela 410 0:56:05 0 10     10             20   30 30 30 30   30 40     40   40     50 50    
D21 7 . Suominen Salli Radiometer Turku 380 0:50:35 0 10       10               30   30 30       40     40 40 50     50   50
D21 8 . Lehtinen Elina Turun Tilikeskus 370 0:53:13 0       5 10               30 30   30     40       40 40 50     50   50
D21 9 . Karttila Inkeri Liedon koululaitos 310 0:54:41 0                     20 punainen         30 30     40     40     50 50 50  
D45 1 . Lainio Saija V-S Sairaanhoitopiiri 620 0:56:19 0 10                   20   30   30 30 30 30 40 40 40 40 40 40 50   50 50   50
D45 2 . Ala-Nissilä Tiina Kaarinan kaupunki 550 0:56:53 0 10                   20   30   30 30   30 40 40   40 40 40 50   50 50   50
D45 3 . Auvinen Katja PCAS 539 1:00:01 -1       10 10           20   30 30 30 30   30 40 40 40   40 40 50     50   50
D45 4 . Aho Johanna Raisio Oyj 530 0:58:07 0   10 10     10 20 20 20 20 20 20         30 30     40 40   40   50 50 50 50  
D45 5 . Pekkala Inkeri Finnish Diving Support 500 0:54:10 0 10                   20   30   30 30   30 40 40   40 40 40 50     50   50
D45 6 . Hirvonen Marika IF 440 0:54:38 0             20 20     20           30 30     40 40   40   50 50 50 50  
D45 7 . Säteri Raija Baltic Tank 439 1:02:31 -51       10 10               30 30 30 30     40 40 40   40 40 50     50   50
D45 8 . Leppänen Satu Turun Kaupunki 420 0:57:52 0     10       20 20     20 20         30 30     40 40   40   50 50   50  
D45 9 . Lehtinen Terhi Fimea 382 1:01:53 -38   10       10     20 20     30       30 30 40   2 40   40   50 3 50 50  
D45 10 . Eronen Jaana Berggren 380 0:54:45 0       10                 30 24932 30       40 40     40 40 50     50   50
D45 11 . Kupila Sanna Turun Museokeskus 300 0:55:37 0             20 20 20               30 30     40 40       50 50      
D60 1 . Tienari Pauliina Patenponit 360 0:55:16 0   10 10       20     20 20           30 30     40 40   40       50 50  
D60 2 . Kastemaa Tuuli Raision Eläkeläiset 280 0:54:58 0 10     10 10               30 30 30 30         40     40       50    
D60 3 . Haasto Raija Yliopiston Apteekki 280 0:55:10 0 10     10 10               30 30 30 30         40     40       50    
H21 1 . Mäkinen Vesa Lyyti 875 1:00:45 -15 10 10 10 10   10 20 20 20 20 20 20 30 30 30 30 30 30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H21 2 . Turtola Matti Turun Yliopisto 850 0:59:30 0 10 10   10 10   20 20 20 20 20 20 30 30 30 30   30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H21 3 . Palmer Jeremy Turun Yliopisto 830 0:58:59 0       10     20 20 20 20   20 30 30 30 30 30 30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H21 4 . Halttunen Teemu Roberts 810 0:58:39 0 10   10   10 10 20 20 20 20 20 20 30   30 30 30 30   40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H21 5 . Holmroos Joni L-S vesi- ja ympäristötutkimus 800 0:55:32 0 10     10   10 20 20     20 20 30 30 30 30   30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H21 6 . Saarinen Villiam Turun Steinerkoulu 760 0:58:18 0       10   10 20 20     20 20 30 30 30     30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H21 7 . Aho Joonas Attendo 660 0:59:18 0     1 10 10           20   30 30 30 30 30 30 40 40 40 40 40 40 50   50 50   50
H21 8 . Korpela Toni Lyyti 610 0:57:40 0     10 10     20       20   30 30 30   30 30 40 40   40 40 40 50   50 50   50
H21 9 . Roivas Antti Elomatic 500 0:56:50 0 10                   20   30   30 30   30 40 40   40 40 40 50   50 50    
H45 1 . Karttila Jussi IP-Only Qbrick 840 0:57:49 0   10   10 10   20 20 20 20 20 20 30 30 30 30   30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H45 2 . Virtanen Matti VAK 840 0:58:17 0 10     10     20 20 20   20 20 30 30 30 30 30 30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H45 3 . Rantasalo Esa Turun Varuskunnan Urheilijat 820 0:58:58 0       10     20 20 20 20 20 20 30 30 30   30 30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H45 4 . Lehtinen Marko Meyer Turku 800 0:59:12 0   10 10 10     20 20 20 20 20 20 30 30 30   30 30 40   40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H45 5 . Järvensivu Tapio Business Finland 765 1:00:44 -15       10 10     20       20 30 30 30 30 30 30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H45 6 . Bister Reijo Paroc 752 1:01:24 -28     10 10 10   20 20 20 20   20 30 30 30 30   30 40 40 40   40 40 50 50 50 50 50 50
H45 7 . Mänty Markku Tebul 750 0:59:00 0           10 20 20 20 20 20 20 30 30 30     30 40 40 5 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H45 8 . Lehto Kari TuMe ry 740 0:56:37 0 10 10 10 10     20 20 20 20 20 20 30 30 30 30 30 30 40 40 40 40   40   50 50 50 50  
H45 9 . Virtanen Kari Promector 690 0:57:00 0 10     10 10 1   20     20   30 30 30 30 30 30 40 40 40 40 40 40 50   50 50 4 50
H45 10 . Nappu Juha Lounacom 667 1:01:09 -23 10   10 10     20       20   30 30 30 30 30 30 40 40 40 40 40 40 50   50 50   50
H45 11 . Murtomaa Matti Turun Yliopisto 649 1:01:02 -21       10 10           20   30 30 30 30 30 30 40 40 40 40 40   50 50 50 50   50
H45 12 . Ovaskainen Mika - 520 0:52:34 0 10     10 10   20       20   30 30 30 30   30 40 40 40 40   40     50 50    
H45 13 . Eklund Marko PCAS 470 0:52:54 0       10 10           20     30 30 30   30     40 40 40 40 50     50   50
H45 14 . Pekkala Juhani Finnish Diving Support 410 0:44:34 0 10                       30   30 30     40 40     40 40 50     50   50
H60 1 . Kössi Jouko Turun Tilipalvelut 708 1:00:35 -12 3   2 4       20 20 20 20 20   30 30   30 30 40 4 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H60 2 . Helkkula Rauli VAK 660 0:59:48 0   10           20 20 20 20 20 30       30 30     40 40 40 40 50 50 50 50 50 50
H60 3 . Lehtinen Jouko Elomatic 580 0:57:47 0       10 10   20       20   30 30 30 30     40 40 40   40 40 50   50 50   50
H60 4 . Lehtonen Jukka Vahtera Arkkitehdit 564 1:03:16 -66   10   10     20 20 20 20 38 20 30 30 30 30   30 40   40 40   40   50 50 50 50  
H60 5 . Tuomola Kari DuPont 550 0:58:53 0       10             20   30 30 30     30 40 40   40 40 40 50   50 50   50
H60 6 . Hedenström Rauno Valmet 500 0:56:32 0             20 20 20 20 20 20         30 30     40 40   40   50 50 50 50  
H60 7 . Lainema Ilkka Eurotec 480 0:52:49 0             20 20 20   20 20         30 30     40 40   40   50 50 50 50  
H60 8 . Grönholm Olavi TUPI ry 370 0:58:06 0     10       20 2     20 20         30 30     5     40   50 50 50 50  
H60 9 . Inki Pekka Wallac 13 1:44:20 -887 10 10 10 10 10 10 20 20 20 20 20 20 30 30 30 30 30 30 40 40 40 40 40 40 50 50 50 50 50 50