Turku Rogaining Wintersprint 21.11.2021
TTT & TuNMKY Metsämäki
LÄHTÖLUETTELO Kilpailuaika: 2:00
Laina
Sarja Nro Emit Lähtö TARKISTA TIETOSI! Korjaukset kilpailutoimistoon.
D 1 218162 13:00 Markula Maria Loimaan Nuotioloimut L-SP
D 2 251026 13:00 Pensas Henriikka Paimion Rasti
D40 3 512543 13:00 Ala-Nissilä Tiina Loimaan Jankko
D40 4 187733 13:00 Elovaara-Salmi Anna Helsingin Suunnistajat
D40 5 54719 13:00 Holmroos Mari Littoisten Pirtapiiat L-SP
D40 6 506428 13:00 Kiljunen Anne Hippoksen Maratonkerho
D40 7 258433 13:00 Lainio Saija Turun NMKY
D40 8 500808 13:00 Mannila Ulla Aura
D40 9 518263 13:00 Raunila Sanna Metsään meni
D40 10 221979 13:00 Selesniemi Nina Halvatun Akat
D40 38 240287 13:00 Ruokonen Maija Turun NMKY
D55 12 517551 13:00 Henriksson Ann-Catherine Pargas IF
D55 13 506904 13:00 Mäkelä Tiina Rauman Työväen Urheilijat
D55 14 504741 13:00 Suomela Katri FMR
D65 15 258903 13:00 Lainema Maija MS Parma
D65 16 517349 13:00 Luoma Helena Pihkaniskat
D65 17 238755 13:00 Malmsten Beatrice Lynx
D65 18 510385 13:00 Salonen Iiris Turun Metsänkävijät
H 11 516917 13:00 Niittynen Artturi Ruosniemen Luupäät
H 19 514300 13:00 Ala-Äijälä Janne Rasti-Lukko
H 20 205661 13:00 Iivanainen Jaakko Karimo L-SP
H 21 244175 13:00 Lehtonen Henrik Arado
H40 22 511621 13:00 Alinikula Jukka RastiPiikkiö
H40 23 512405 13:00 Heikkinen Mika Turku
H40 24 507191 13:00 Kaario Kimmo Hippoksen Maratonkerho
H40 25 226566 13:00 Kuosmanen Tuomo Pihkaniskat
H40 26 92986 13:00 Kuusisto Tero Kuusiston Linnanyrjänät L-SP
H40 27 506997 13:00 Laaksonen Mika Ne vikatikit
H40 28 245376 13:00 Lehtinen Marko Salon Vilpas
H40 29 518132 13:00 Manninen  Juha-Matti Turun Suunnistajat
H40 30 254149 13:00 Miettinen Heikki Muu seura
H40 31 232875 13:00 Murtomaa Matti Turku
H40 32 254348 13:00 Mäki Mikko Vanhalinna
H40 33 503423 13:00 Nokka Ilkka Rasti-88
H40 34 74784 13:00 Rannikko Toni Turun Metsänkävijät
H40 35 222730 13:00 Rantasalo Esa RaisionUA
H40 36 251027 13:00 Reijonen Jorma Turku
H40 37 517684 13:00 Rintala Rami Saurus
H40 40 221874 13:00 Suominen Petteri Saurus
H40 41 509940 13:00 Nurminen Mikko Takalaiton
H40 42 65642 13:00 Vahala Juha-Pekka Mustavuoren Sissit L-SP
H40 43 218380 13:00 Vaininen Juha Turun Suunnistajat
H40 45 221622 13:00 Venäläinen Toni Valkeakosken Haka
H40 46 505978 13:00 Virtanen Matti Turun NMKY
H55 47 516241 13:00 Hellman Ari Turun Latu
H55 48 226521 13:00 Jaakkola Jari Maarian Mahti
H55 49 500492 13:00 Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät
H55 50 508297 13:00 Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat
H55 51 240271 13:00 Kössi Jouko Turun Metsänkävijät
H55 52 209103 13:00 Köyvönen Kimmo Maarian Mahti
H55 53 222090 13:00 Lainema Timo Turun Metsänkävijät
H55 54 226608 13:00 Rintala Jyrki Hal Bro
H55 56 517196 13:00 Virtanen Kari NaSU
H65 59 518163 13:00 Lainema Ilkka MS Parma
H65 60 221662 13:00 Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät
H65 61 510384 13:00 Salonen Kauko Turun Metsänkävijät
H65 62 503368 13:00 Salonen Matti Vakka-Rasti
H65 64 504096 13:00 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät
H65 65 223400 13:00 Inki Pekka Turun Metsänkävijät
H75 63 517350 13:00 Luoma Simo Pihkaniskat
J40 201 507127 13:20 Hillgren Anna, Hillgren Laura Raisio
J40 202 179620 13:20 Krappe Johanna, Jalonen Anni MS Parma
J40 203 44977 13:20 Lehtinen Arja, Hukkanen Sari Hiidenkiertäjät
J40 204 199577 13:20 Leppämäki Matti, Leppämäki Tuija TuiMa
J40 205 243611 13:20 Luoto Mika, Stenholm Pekka Raasto
J40 206 240085 13:20 Palomäki Emilia, Vanttaja Janne Rohkeat Reitinvalitsijat
J40 207 222421 13:20 Tenhunen Oxana, Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät
J40 227 507126 13:20 Tasala Markus, Salste Kalle Turun Suunnistajat
J40 271 224517 13:20 Välke, Jurvanen, Meskanen, Junnila Merileijonat
JD 208 181127 13:20 Alanen Anna, Lähteenmäki Inka Raision KilliNallit L-SP
JD 209 229489 13:20 Bütt Kristiina, Pietilä Maiju Rymättylän Märssyvahdit L-SP
JD 210 89127 13:20 Finnilä Taru, Virtanen Jonna Lieto
JD 211 201259 13:20 Hirvonen Marika, Opas Minna Kaarinan Sädetytöt L-SP
JD 212 510128 13:20 Kujala Terhi, Mäkelä Joosefiina Fossiilit
JD 213 517047 13:20 Mattila Elina, Holappa Johanna Littoisten Pirtapiiat L-SP
JD 214 506173 13:20 Nokka Katja, Prusila Katri Rasti-88
JD 215 254807 13:20 Tanner Suvi, Jalava Jenni RiksMP
JD 228 218561 13:20 Laukkanen Maikki, Koivuniemi Marja Raision KilliNallit L-SP
JD 252 ? 13:20 Paakkanen L, Lietzen E, Sergelius S Edustusjoukkue
JD14 253 517913 13:20 Fröjdö E, Tetri E, Holmroos S Turun Suunnistajat
JH 216 500387 13:20 Högmander Tommi, Koski Toni Team Köntys
JH 217 195239 13:20 Ilmarinen Markus, Ilmarinen Pyry Hiidenkiertäjät
JH 218 516439 13:20 Karlsson Rasmus, Fagerlund Mikael Åbo
JH 220 500981 13:20 Palmer Jeremy, Lehto Jaakko  Doctors J
JH 221 181921 13:20 Suntioinen Ville, Tuomarila Tommi Raadelman Rastijussit
JH 251 510536 13:20 Vira Lassi, Rantala Ville FMR
JH 254 202171 13:20 Saarela T, Tammi J, Järvinen M Lätynkääntäjät
JH14 273 516456 13:20 Laine, Nikkilä, Stenholm, Lähteenmäki Turun Suunnistajat
JHD 223 205610 13:20 Jokioinen Esa, Jokioinen Emmi OK Jockis
JHD 224 257532 13:20 Karhilahti K, Karhilahti A Turun Suunnistajat
JHD 225 232368 13:20 Valtanen Merja, Valtanen Simo  Vaaljoki Racing Team
JHD14 226 205317 13:20 Riikonen Atte, Riikonen Silva Näsijärven Kipinät HP
JHD14 272 505987 13:20 Tasala, Tasala, Vartiainen, Rikkonen Turun Suunnistajat