Turku Rogaining Wintersprint 8.3.2020
TTT & TuNMKY Kaanaa Raisio
LÄHTÖLUETTELO Lähtöaika: 12:00 Kilpailuaika: 2:00
Sarja Nro Emit TARKISTA TIETOSI!  Korjaukset kilpailutoimistoon.
D 16 508111 Lehtinen Hannele Piikkiön Tammipartio L-SP
D 17 203963 Lundell Laura RajakivenKiertäjät L-SP
D 15 501236 Randell Piia Turun Metsänkävijät
D 18 192070 Rastas Pinja Mikaelin Sinikellot L-SP
D 20 232394 Suominen Salli RajakivenKiertäjät L-SP
D 21 192071 Tolonen Jenni Turku
D 22 238968 Virrasoja Terhi Åbo Klyx
D18 80 232302 Vahala Kaisla Nuotiotytöt L-SP
D40 23 195609 Ala-Nissilä Tiina Loimaan Jankko
D40 24 507127 Hillgren Laura Raisio
D40 25 54719 Holmroos Mari Littoisten Pirtapiiat L-SP
D40 26 191459 Jalava Jenni  Raision KilliNallit L-SP
D40 27 503167 Järvinen Susanna Rasti-Perniö
D40 28 227224 Kokkari Anne Paimion Rasti
D40 81 251027 Paakkanen Maija Turku
D40 29 207290 Raunila Sanna Metsään meni
D40 30 221979 Selesniemi Nina Halvatun Akat
D40 31 222421 Tenhunen Oxana Turun Metsänkävijät
D40 32 510571 Wiklund Miia TuUL
D55 33 207241 Haasto Raija Hirvensalon Heitto
D55 34 226605 Henttonen Elina  Hirvensalon Heitto
D55 35 217622 Lainema Maija MS Parma
D55 36 506904 Mäkelä Tiina RaTU
D55 37 202943 Siivonen Tarja Turku
D55 38 504741 Suomela Katri FMR
H 1 190136 Ala-Äijälä Janne Rasti-Lukko
H 10 500334 Fagerlund Mikael Åbo
H 39 221450 Honkanen Jani Turku
H 2 195239 Ilmarinen Markus Hiidenkiertäjät
H 40 231203 Kallio Matti Åbo Klyx
H 82 207227 Karhunen Antti Turun Metsänkävijät L-SP
H 41 502323 Korpela Toni Turku
H 42 232860 Korpinen Taneli Turun Metsänkävijät
H 43 244175 Lehtonen Henrik Arado
H 44 207274 Manninen Juha-Matti Turun Suunnistajat
H 45 506166 Mavrynsky Denys PCAS
H 83 205381 Mänty Eero Espoon Akilles
H 3 507123 Saarinen Villiam Turun Sinikotkat L-SP
H 14 218123 Saikkonen Otto Rajamäen Rykmentti
H 46 217631 Saine Asko Kirkonkylänmäki
H 47 508901 Toivola Juho Kaarinan Ristiritarit L-SP
H 48 217639 Tuiskunen Mikko -
H 49 248817 Tuominen Miika Turku
H18 11 506580 Holmroos Sakari Turun Sinikotkat L-SP
H40 50 221660 Alinikula Jukka RastiPiikkiö
H40 85 501283 Hellsten Juha Raasto
H40 51 206670 Holmroos Joni Turun Sinikotkat L-SP
H40 12 226521 Jaakkola Jari Maarian Mahti
H40 84 503750 Jalonen Rauli MS Parma
H40 52 251026 Järvelä Kalle Kustavin Ahto
H40 53 506997 Laaksonen Mika Ne vikatikit
H40 54 245376 Lehtinen Marko Salon Vilpas
H40 55 505663 Lehtonen Tero Suomusjärven Sisu
H40 56 507102 Louekari Sami Saurus
H40 57 238521 Malmelin Markus Kustavin Ahto
H40 58 221074 Miettinen Heikki -
H40 59 232875 Murtomaa Matti Turku
H40 86 89265 Mäki Mikko Lieto
H40 4 503423 Nokka Ilkka Rasti-88
H40 60 509940 Nurminen Mikko Takalaiton
H40 8 201855 Orell Marko Turun Metsänkävijät
H40 5 222730 Rantasalo Esa -
H40 13 186338 Rintala Rami Hiisirasti
H40 61 232359 Rosenblad Kalle Saurus
H40 62 504112 Salonen Jussi Turun Metsänkävijät L-SP
H40 63 226989 Sellman Klaus NorsU
H40 64 508886 Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät
H40 65 508751 Teriö Tatu UNO SK
H40 66 198774 Vahala Jani Sigge
H40 67 65642 Vahala Juha-Pekka Mustavuoren Sissit L-SP
H40 88 238532 Välke Olli Turun NMKY
H40 68 508110 Äijö Antti -
H55 69 203141 Hellman Ari Turun Latu
H55 70 500492 Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät
H55 89 509711 Jokela Arto -
H55 71 508297 Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat
H55 72 505939 Katajisto Jarmo Lieto
H55 73 237165 Keskitalo Markku MS Parma
H55 90 229940 Koivisto Timo KK-V
H55 91 224626 Kurkilahti Mika  Turun NMKY
H55 6 222090 Lainema Timo Turun Metsänkävijät
H55 74 113413 Polari Jukka Team gulo gulo
H55 75 504841 Tuomi Pertti Askolan Urheilijat
H55 7 500803 Virtanen Kari NaSU
H65 76 504096 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät
H65 77 232410 Hirvonen Pentti Turun Metsänkävijät
H65 78 223400 Inki Pekka Turun Metsänkävijät
H65 79 221662 Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät
J40 251 510947 Högmander T, Koski T, Terho M Team Köntys
J40 201 199577 Leppämäki Tuija, Leppämäki Matti TuiMa
J40 220 199062 Leppänen Kimmo, Leppänen Satu Hirvensalon Heitto
J40 202 251174 Merenluoto Jukka, Talve Linda Turku
J40 203 214042 Pajula Teemu, Kinnala Asko Raappahousut
J40 252 251033 Pihlava J, Virtanen J, Taulu J Hippo-tiimi
J40 219 251032 Saloniitty Katja, Saloniitty Jouni Raisio
J40 9 221555 Stenholm Pekka, Luoto Mika Raasto
J40 204 251028 Vira Lassi, Lempinen Jani FMR
JD 205 181127 Alanen Anna, Lähteenmäki Inka Turun Metsänkävijät L-SP
JD 206 500868 Bütt Kristiina, Pietilä Maiju Rymättylän Märssyvahdit L-SP
JD 207 89152 Finnilä Taru, Virtanen Jonna Lieto
JD 208 206623 Karhilahti Karoliina,Turunen Iida Raision KilliNallit L-SP
JD 253 208378 Kujala T, Kangasaho E, Lindeqvist M Fossiilit
JD 209 251029 Lamminen C, Jormanainen J Katkon Kartanlukijat
JD 210 ? Lietzen Elina, Paakkanen Liisa Team Mehukatti
JD 211 182465 Louhi Katri, Miettinen Jaana Turun Suunnistajat
JD 221 208445 Luhta Elina, Nolvi-Lindberg Anu Lettileidit
JD 212 91946 Mattila Elina, Holappa Johanna Littoisten Pirtapiiat
JD 254 237059 Nikkanen, Blomqvist, Vienanlinna Polkuryömijät
JD 272 506173 Nokka, Prusila, Saarinen, Hirvilammi Rasti-88
JD 213 232465 Saarinen Anu, Saarinen Sini Rasti-88
JD14 214 251030 Terho Jessica, Vainio Viivi Kuusisto
JH 215 504760 Aho Joonas, Hartikainen Antti Maarian Mahti
JH 222 ? Vesamäki Miikka, Vesamäki Juha Taitopuu
JH14 256 500387 Högmander N, Terho N, Vainio V Kuusisto
JH1518 223 ? Jalonen Aapo, Aalto Lauri MS Parma
JHD 216 205610 Jokioinen Esa, Jokioinen Emmi OK Jockis
JHD 217 249481 Niinikoski Iida, Kuhanen Rami Turku
JHD 218 251031 Romu Susanna, Lehtinen Jussi Ypäjä
JHD 224 222272 Toivio Matti, Sadwinski Hanna-Kaisa RastiPiikkiö
JHD 271 224517 Välke, Jurvanen, Meskanen, Junnila Merileijonat