Turku Rogaining Sprint 25.7.2021
Ilpoisten Vuorenkävijät Littoinen
LÄHTÖLUETTELO Kilpailuaika: 2:00
Sarja Nro Emit Lähtö TARKISTA TIETOSI! Korjaukset kilpailutoimistoon.
D 1 512292 14:00 Rauta Nina Turku
D40 2 512543 14:00 Ala-Nissilä Tiina Loimaan Jankko
D40 3 504823 14:00 Auvinen Katja Turun Tähti-Tytöt L-SP
D40 41 182779 14:00 Lainio Saija Turun NMKY
D55 4 504741 14:00 Suomela Katri FMR
D65 5 215494 14:00 Lainema Maija MS Parma
D65 6 150683 14:00 Luoma Helena Pihkaniskat
H 7 243675 14:00 Hyssälä Juha Tiiäkstemitämävihaan
H 8 195239 14:00 Ilmarinen Markus Hiidenkiertäjät
H 9 502323 14:00 Korpela Toni Turku
H 42 240807 14:00 Nenonen Tero Liedon Eränkävijät L-SP
H 43 242821 14:00 Vesamäki Juha Nummela
H40 44 511621 14:00 Alinikula Jukka RastiPiikkiö
H40 10 511672 14:00 Halttunen Teemu Turun Visat
H40 11 509729 14:00 Heikkilä Riku Pirkkalan Sotkapojat
H40 12 512405 14:00 Heikkinen Mika Turku
H40 13 216513 14:00 Heino Mikko Koroisten Ritarit L-SP
H40 14 ? 14:00 Hirviniemi Joni Littoinen
H40 45 511321 14:00 Holmroos Joni Turun Sinikotkat L-SP
H40 15 226521 14:00 Jaakkola Jari Maarian Mahti
H40 16 218472 14:00 Jakobsson Kari Turku
H40 17 226566 14:00 Kuosmanen Tuomo Pihkaniskat
H40 18 506997 14:00 Laaksonen Mika Ne vikatikit
H40 19 216388 14:00 Loikas Vesa Mustavuoren Sissit L-SP
H40 20 207274 14:00 Manninen  Juha-Matti Turun Suunnistajat
H40 21 245376 14:00 Marko Lehtinen Salon Vilpas
H40 22 254149 14:00 Miettinen Heikki Seuraton
H40 23 232875 14:00 Murtomaa Matti Turku
H40 24 254348 14:00 Mäki Mikko Vanhalinna
H40 25 186338 14:00 Rintala Rami Saurus
H40 26 216503 14:00 Seppä Janne Hal Bro
H40 27 221555 14:00 Stenholm Pekka Raasto
H40 28 221874 14:00 Suominen Petteri  Saurus
H40 29 ? 14:00 Vahala Jani Sigge
H40 30 505978 14:00 Virtanen Matti Turun NMKY
H40 31 238532 14:00 Välke Olli Turun NMKY
H55 32 500492 14:00 Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät
H55 33 509711 14:00 Jokela Arto SunDayRunners
H55 34 508297 14:00 Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat
H55 35 240271 14:00 Kössi Jouko Turun Metsänkävijät
H55 36 41279 14:00 Varjonen Lasse Alastaron Reserviläiset
H65 38 223400 14:00 Inki Pekka Turun Metsänkävijät
H65 39 511427 14:00 Lainema Ilkka MS Parma
H75 40 150680 14:00 Luoma Simo Pihkaniskat
J40 201 Laina 14:20 Heinonen Tapani, Kaukoranta Samu SunDayRunners
J40 202 180015 14:20 Nieminen Markku, Nieminen Mikko Espoo
J40 204 508886 14:20 Tenhunen Joni, Tenhunen Oxana Turun Metsänkävijät
JD 205 181127 14:20 Alanen Anna, Lähteenmäki Inka Raision KilliNallit L-SP
JD 206 229489 14:20 Bütt Kristiina, Pietilä Maiju Rymättylän Märssyvahdit L-SP
JD 207 218561 14:20 Laukkanen Maikki, Koivuniemi Marja  Raision KilliNallit L-SP
JD 208 510184 14:20 Muhonen Mia, Muhonen Milla Kilon Kipinät PäPa
JD 209 ? 14:20 Niuro Laura, Niinikoski Iida Turku
JD 301 506173 14:20 Nokka Katja,Prusila Katri,Saarinen Virve Rasti-88
JD 210 229394 14:20 Rauhala Elina, Harve Liisa Kilon Kipinät PäPa
JH 211 232775 14:20 Aunula Jerry, Hollo Lauri Olarinmäen Samoojat PäPa
JH 212 508901 14:20 Toivola Juho, Länsipuro Harri Erä-Pirkot Häme
JHD 213 205610 14:20 Jokioinen Esa, Jokioinen Emmi OK Jockis
JHD 214 232368 14:20 Valtanen Simo, Valtanen Merja  Vaaljoki Racing Team
JHD 401 224517 14:20 Välke, Jurvanen, Junnila, Meskanen Merileijonat