Turku Rogaining Nightsprint 28.9.2021
Ilpoisten Vuorenkävijät Lauste
LÄHTÖLUETTELO Kilpailuaika: 2:00
Sarja Nro Emit Lähtö TARKISTA TIETOSI! Korjaukset  kilpailutoimistoon.
D40 1 504823 19:50 Auvinen Katja Turun Tähti-Tytöt L-SP
D40 2 245537 19:50 Lainio Saija Turun NMKY
D40 3 245543 19:50 Meskanen Seija -
D40 4 240287 19:50 Ruokonen Maija Turun NMKY
D40 42 186732 19:50 Huhtala Maija Turun Suunnistajat
D65 5 215494 19:50 Lainema Maija MS Parma
D65 6 517349 19:50 Luoma Helena Pihkaniskat
H 7 502323 19:50 Korpela Toni Turku
H 43 516439 19:50 Karlsson Rasmus Åbo
H40 8 511621 19:50 Alinikula Jukka RastiPiikkiö
H40 9 254149 19:50 Heikki Miettinen -
H40 10 511321 19:50 Holmroos Joni Turun Sinikotkat
H40 11 226566 19:50 Kuosmanen Tuomo Pihkaniskat
H40 12 506997 19:50 Laaksonen Mika  Ne vikatikit
H40 13 245376 19:50 Lehtinen Marko Salon Vilpas
H40 14 216388 19:50 Loikas Vesa Mustavuoren Sissit L-SP
H40 15 207274 19:50 Manninen Juha-Matti Turun Suunnistajat
H40 16 237221 19:50 Mulari Valtteri Maarian Mahti
H40 17 232875 19:50 Murtomaa Matti Turku
H40 18 254348 19:50 Mäki Mikko Vanhalinna
H40 19 511041 19:50 Putkuri Tommi Turun Metsänkävijät
H40 20 222730 19:50 Rantasalo Esa -
H40 21 507123 19:50 Saarinen Villiam Turun Metsänkävijät
H40 22 504112 19:50 Salonen Jussi Turun Metsänkävijät
H40 23 226989 19:50 Sellman Klaus NorsU
H40 24 221874 19:50 Suominen Petteri Saurus
H40 25 65642 19:50 Vahala Juha-Pekka Mustavuoren Sissit L-SP
H40 26 505978 19:50 Virtanen Matti Turun NMKY
H40 40 249515 19:50 Viikari Pekka Turun NMKY
H40 41 238532 19:50 Välke Olli Turun NMKY
H55 27 516241 19:50 Hellman Ari Turun Latu
H55 28 226521 19:50 Jaakkola Jari Maarian Mahti
H55 29 500492 19:50 Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät
H55 30 504745 19:50 Jonsson Juha Jäkärlän Hirmu
H55 31 508297 19:50 Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat
H55 32 222090 19:50 Lainema Timo Turun Metsänkävijät
H55 33 226608 19:50 Rintala Jyrki Hal Bro
H55 34 500803 19:50 Virtanen Kari NaSU
H65 35 223400 19:50 Inki Pekka Turun Metsänkävijät
H65 36 511427 19:50 Lainema Ilkka MS Parma
H65 37 221662 19:50 Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät
H65 38 510384 19:50 Salonen Kauko Turun Metsänkävijät
H65 39 503368 19:50 Salonen Matti Vakka-Rasti
J40 201 194270 19:30 Hiltunen Jarkko, Pääkkönen Matti Suvituuli
J40 202 245488 19:30 Leisvuori Anna, Saarinen Katja Henrikin Tapulitytöt L-SP
J40 203 516456 19:30 Luoto Mika, Stenholm Pekka Raasto
J40 205 129992 19:30 Repo Pauliina, Wirberg Taina RastiPiikkiö
J40 206 510536 19:30 Vira L, Lempinen J, Koivu L FMR
J40 207 88473 19:30 Virtanen Teemu, Lindbom Jan UNO SK
J40 222 208445 19:30 Luhta Elina, Nolvi-Lindberg Anu Lettileidit
J40 301 130477 19:30 Eronen J, Marjamäki S, Marjamäki P Loimaan Saviset L-SP
J40 304 509940 19:30 Nurminen M, Koivisto P, Kimari R Takalaiton
J40 401 224517 19:30 Välke, Jurvanen, Meskanen, Junnila Merileijonat
JD 208 181127 19:30 Alanen Anna, Lähteenmäki Inka Raision KilliNallit L-SP
JD 209 229489 19:30 Bütt Kristiina, Pietilä Maiju Rymättylän Märssyvahdit L-SP
JD 210 218376 19:30 Hirvonen Marika, Ivaska Johanna Kaarinan Sädetytöt L-SP
JD 211 191459 19:30 Jalava Jenni, Tanner Suvi RiksMP
JD 212 218561 19:30 Laukkanen Maikki, Koivuniemi Marja Raision KilliNallit L-SP
JD 213 517047 19:30 Mattila Elina, Holappa Johanna Littoisten Pirtapiiat L-SP
JH 215 195239 19:30 Ilmarinen Markus, Ilmarinen Pyry Hiidenkiertäjät
JH 216 184210 19:30 Repo Vesa, Repo Kristian RastiPiikkiö
JH 217 181921 19:30 Suntioinen Ville, Tuomarila Tommi Raadelman Rastijussit
JH 302 513216 19:30 Pihlava J, Taulu , Virtanen J Hippo-tiimi
JH 303 49653 19:30 Saarela T, Järvinen M, Tammi J Lätynkääntäjät L-SP
JH14 218 232334 19:30 Repo Jimi, Jalonen Samuel Reippaat Kaverit
JHD 219 512403 19:30 Hollmén Jaana, Hollmén Iiro Friskalan Pummi
JHD 220 246420 19:30 Sinnelä Arto, Jänkälä Susanna Laurin Lukio
JHD 221 508886 19:30 Tenhunen Oxana, Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät
JHD 223 205610 19:30 Jokioinen Esa, Jokioinen Emmi OK Jockis