Turku Rogaining Nightsprint 22.11.2020
Ilpoisten Vuorenkävijät Ilpoinen
Tulokset avoin kilpailu Oma sarja Pisteet Aika Sakot
D 1 . Liimatainen Anni Turun Suunnistajat D 156 1:57:24 0
D 2 . Perasto Riikka Turku D 149 1:59:47 0
D 3 . Saarinen Anu Rasti-88 D 133 1:57:53 0
D 4 . Yli-Kauppila Marika Pargas IF D40 121 1:53:11 0
D 5 . Auvinen Katja Turun Tähti-Tytöt D40 120 1:58:34 0
D 6 . Lähteenmäki Inka Raision KilliNallit D40 115 1:57:31 0
D 7 . Meskanen Seija . D40 115 1:58:24 0
D 8 . Ruokonen Maija Turun NMKY D40 113 1:53:09 0
D 9 . Kokkari Anne Halvatun Akat D40 111 1:58:49 0
D 10 . Sillanpää Suvi Halvatun Akat D40 111 1:59:05 0
D 11 . Suominen Salli RajakivenKiertäjät D 109 1:59:20 0
D 12 . Sulavuori Eija Turun Metsänkävijät D55 107 1:59:38 0
D 13 . Vahala Kaisla Nuotiotytöt D18 105 1:58:33 0
D 14 . Ala-Nissilä Tiina Loimaan Jankko D40 103 1:57:59 0
D 15 . Suomela Katri FMR D55 95 1:58:47 0
D 16 . Lainio Saija Turun NMKY D40 95 1:59:59 0
D 17 . Tenhunen Oxana  Turun Metsänkävijät D40 90 1:53:41 0
D 18 . Kalliola Pirkko Maarian Mahti D55 90 1:55:55 0
D 19 . Selesniemi Nina Halvatun Akat D40 86 1:53:15 0
D 20 . Holmroos Mari Littoisten Pirtapiiat D40 84 1:55:46 0
D 21 . Aalto Susanna Kuumat Aallot D 75 2:01:30 -4
D 22 . Hillgren Laura Raisio D40 72 1:47:23 0
D 23 . Luoma Helena Pihkaniskat D55 68 1:53:02 0
D 24 . Raunila Sanna MS-52 D40 65 1:50:40 0
D 25 . Raittinen Tiina Tampere D 53 1:31:59 0
D 26 . Lainema Maija MS-52 D55 21 1:31:22 0
D18 1 . Vahala Kaisla Nuotiotytöt D18 105 1:58:33 0
D40 1 . Yli-Kauppila Marika Pargas IF D40 121 1:53:11 0
D40 2 . Auvinen Katja Turun Tähti-Tytöt D40 120 1:58:34 0
D40 3 . Lähteenmäki Inka Raision KilliNallit D40 115 1:57:31 0
D40 4 . Meskanen Seija . D40 115 1:58:24 0
D40 5 . Ruokonen Maija Turun NMKY D40 113 1:53:09 0
D40 6 . Kokkari Anne Halvatun Akat D40 111 1:58:49 0
D40 7 . Sillanpää Suvi Halvatun Akat D40 111 1:59:05 0
D40 8 . Sulavuori Eija Turun Metsänkävijät D55 107 1:59:38 0
D40 9 . Ala-Nissilä Tiina Loimaan Jankko D40 103 1:57:59 0
D40 10 . Suomela Katri FMR D55 95 1:58:47 0
D40 11 . Lainio Saija Turun NMKY D40 95 1:59:59 0
D40 12 . Tenhunen Oxana  Turun Metsänkävijät D40 90 1:53:41 0
D40 13 . Kalliola Pirkko Maarian Mahti D55 90 1:55:55 0
D40 14 . Selesniemi Nina Halvatun Akat D40 86 1:53:15 0
D40 15 . Holmroos Mari Littoisten Pirtapiiat D40 84 1:55:46 0
D40 16 . Hillgren Laura Raisio D40 72 1:47:23 0
D40 17 . Luoma Helena Pihkaniskat D55 68 1:53:02 0
D40 18 . Raunila Sanna MS-52 D40 65 1:50:40 0
D40 19 . Lainema Maija MS-52 D55 21 1:31:22 0
D55 1 . Sulavuori Eija Turun Metsänkävijät D55 107 1:59:38 0
D55 2 . Suomela Katri FMR D55 95 1:58:47 0
D55 3 . Kalliola Pirkko Maarian Mahti D55 90 1:55:55 0
D55 4 . Luoma Helena Pihkaniskat D55 68 1:53:02 0
D55 5 . Lainema Maija MS-52 D55 21 1:31:22 0
H 1 . Ala-Äijälä Janne Rasti-Lukko H 192 2:03:04 -8
H 2 . Hellsten Juha Raasto H40 185 1:59:22 0
H 3 . Ilmarinen Markus Hiidenkiertäjät H 176 1:58:41 0
H 4 . Vaininen Juha Turun Suunnistajat H40 175 1:58:37 0
H 5 . Saarinen Villiam Turun Metsänkävijät H40 174 1:58:45 0
H 6 . Alinikula Jukka RastiPiikkiö H40 171 1:59:36 0
H 7 . Jaakkola Jari Maarian Mahti H40 170 1:57:33 0
H 8 . Suominen Petteri Saurus H40 162 1:59:52 0
H 9 . Nokka Ilkka Rasti-88 H40 161 1:53:05 0
H 10 . Virtanen Matti Turun NMKY H40 160 2:01:31 -4
H 11 . Lehto Kari Turun Metsänkävijät H55 159 1:55:18 0
H 12 . Rantasalo Esa Raisua H40 153 1:58:34 0
H 13 . Välke Olli Turun NMKY H40 153 2:01:06 -4
H 14 . Venäläinen Toni Valkeakosken Haka H40 153 2:01:58 -4
H 15 . Lehtinen Marko Salon Vilpas H40 152 1:59:43 0
H 16 . Holmroos Joni Turun Sinikotkat H40 151 2:04:51 -10
H 17 . Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät H40 150 1:58:35 0
H 18 . Rannikko Toni Turun Metsänkävijät H40 149 2:01:55 -4
H 19 . Orell Marko Turun Metsänkävijät H40 149 2:01:57 -4
H 20 . Virtanen kari NaSU H55 149 2:04:09 -10
H 21 . Rintala Rami Saurus H40 148 1:54:02 0
H 22 . Mäki Tero Turun Metsänkävijät H 148 2:00:01 -2
H 23 . Tuominen Miika Turku H 146 2:04:00 -8
H 24 . Mäki Mikko Lieto H40 145 1:57:37 0
H 25 . Kuosmanen Tuomo Pihkaniskat H40 143 2:00:42 -2
H 26 . Sellman Klaus NorsU H40 142 1:58:41 0
H 27 . Nurminen Mikko Takalaiton H40 142 1:59:16 0
H 28 . Salonen Matti Vakka-Rasti H55 142 2:02:32 -6
H 29 . Lehtonen Jukka Turun NMKY H55 142 2:08:22 -18
H 30 . Korpela Toni Turku H 141 1:53:21 0
H 31 . Kössi Jouko Turun Metsänkävijät H55 134 1:54:35 0
H 32 . Lainema Timo Turun Metsänkävijät H55 134 1:59:32 0
H 33 . Jakobsson Kari Turku H40 130 1:56:28 0
H 34 . Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat H55 130 2:01:08 -4
H 35 . Varjonen Lasse Alastaron Reserviläiset H55 128 1:54:12 0
H 36 . Pirttimäki Esko Alastaron Reserviläiset H55 128 1:54:19 0
H 37 . Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät H65 127 1:59:24 0
H 38 . Kallio Matti Åbo Klyx H40 127 2:00:35 -2
H 39 . Miettinen Heikki .. H40 124 1:50:27 0
H 40 . Salo Lauri Mellilän Menninkäiset H 124 1:53:54 0
H 41 . Lehtonen Henrik Arado H 124 1:53:58 0
H 42 . Varinen Aleksi SK Mortis H 124 2:07:46 -16
H 43 . Polari Jukka Team gulo gulo H55 123 1:53:12 0
H 44 . Rintala Jyrki Hal Bro H55 122 1:58:07 0
H 45 . Vahala Juha-Pekka Mustavuoren Sissit H40 119 1:58:57 0
H 46 . Murtomaa Matti Turku H40 118 1:51:10 0
H 47 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 115 1:56:17 0
H 48 . Lainema Ilkka MS Parma H65 110 1:51:25 0
H 49 . Hiirsalmi Juha Turun Metsänkävijät H40 110 1:58:12 0
H 50 . Hellman Ari Turun Latu H55 108 1:50:16 0
H 51 . Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät H55 103 1:59:17 0
H 52 . Silta-aho Pentti Team SBR Finland H40 101 1:50:58 0
H 53 . Pajula Teemu Pajulan rasti H40 98 1:46:32 0
H 54 . Salonen Kauko Turun Metsänkävijät H65 97 1:53:34 0
H 55 . Heikkinen Mika Turku H40 96 1:51:22 0
H 56 . Jokela Arto SunDayRunners H55 96 1:59:02 0
H 57 . Manninen Juha-Matti Turun Suunnistajat H40 90 1:57:19 0
H 58 . Reijonen Jorma H40 84 1:57:34 0
H 59 . Luoma Simo  Pihkaniskat H65 80 2:05:12 -12
H 60 . Katajisto Jarmo Rastikarhut H55 72 1:47:25 0
H 61 . Hirvonen Pentti Turun Metsänkävijät H65 62 1:47:47 0
H 62 . Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät H65 57 1:13:10 0
H 63 . Jonsson Juha Jäkärlän Hirmu H40 15 0:34:30 0
H40 1 . Hellsten Juha Raasto H40 185 1:59:22 0
H40 2 . Vaininen Juha Turun Suunnistajat H40 175 1:58:37 0
H40 3 . Saarinen Villiam Turun Metsänkävijät H40 174 1:58:45 0
H40 4 . Alinikula Jukka RastiPiikkiö H40 171 1:59:36 0
H40 5 . Jaakkola Jari Maarian Mahti H40 170 1:57:33 0
H40 6 . Suominen Petteri Saurus H40 162 1:59:52 0
H40 7 . Nokka Ilkka Rasti-88 H40 161 1:53:05 0
H40 8 . Virtanen Matti Turun NMKY H40 160 2:01:31 -4
H40 9 . Lehto Kari Turun Metsänkävijät H55 159 1:55:18 0
H40 10 . Rantasalo Esa Raisua H40 153 1:58:34 0
H40 11 . Välke Olli Turun NMKY H40 153 2:01:06 -4
H40 12 . Venäläinen Toni Valkeakosken Haka H40 153 2:01:58 -4
H40 13 . Lehtinen Marko Salon Vilpas H40 152 1:59:43 0
H40 14 . Holmroos Joni Turun Sinikotkat H40 151 2:04:51 -10
H40 15 . Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät H40 150 1:58:35 0
H40 16 . Rannikko Toni Turun Metsänkävijät H40 149 2:01:55 -4
H40 17 . Orell Marko Turun Metsänkävijät H40 149 2:01:57 -4
H40 18 . Virtanen kari NaSU H55 149 2:04:09 -10
H40 19 . Rintala Rami Saurus H40 148 1:54:02 0
H40 20 . Mäki Mikko Lieto H40 145 1:57:37 0
H40 21 . Kuosmanen Tuomo Pihkaniskat H40 143 2:00:42 -2
H40 22 . Sellman Klaus NorsU H40 142 1:58:41 0
H40 23 . Nurminen Mikko Takalaiton H40 142 1:59:16 0
H40 24 . Salonen Matti Vakka-Rasti H55 142 2:02:32 -6
H40 25 . Lehtonen Jukka Turun NMKY H55 142 2:08:22 -18
H40 26 . Kössi Jouko Turun Metsänkävijät H55 134 1:54:35 0
H40 27 . Lainema Timo Turun Metsänkävijät H55 134 1:59:32 0
H40 28 . Jakobsson Kari Turku H40 130 1:56:28 0
H40 29 . Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat H55 130 2:01:08 -4
H40 30 . Varjonen Lasse Alastaron Reserviläiset H55 128 1:54:12 0
H40 31 . Pirttimäki Esko Alastaron Reserviläiset H55 128 1:54:19 0
H40 32 . Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät H65 127 1:59:24 0
H40 33 . Kallio Matti Åbo Klyx H40 127 2:00:35 -2
H40 34 . Miettinen Heikki .. H40 124 1:50:27 0
H40 35 . Polari Jukka Team gulo gulo H55 123 1:53:12 0
H40 36 . Rintala Jyrki Hal Bro H55 122 1:58:07 0
H40 37 . Vahala Juha-Pekka Mustavuoren Sissit H40 119 1:58:57 0
H40 38 . Murtomaa Matti Turku H40 118 1:51:10 0
H40 39 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 115 1:56:17 0
H40 40 . Lainema Ilkka MS Parma H65 110 1:51:25 0
H40 41 . Hiirsalmi Juha Turun Metsänkävijät H40 110 1:58:12 0
H40 42 . Hellman Ari Turun Latu H55 108 1:50:16 0
H40 43 . Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät H55 103 1:59:17 0
H40 44 . Silta-aho Pentti Team SBR Finland H40 101 1:50:58 0
H40 45 . Pajula Teemu Pajulan rasti H40 98 1:46:32 0
H40 46 . Salonen Kauko Turun Metsänkävijät H65 97 1:53:34 0
H40 47 . Heikkinen Mika Turku H40 96 1:51:22 0
H40 48 . Jokela Arto SunDayRunners H55 96 1:59:02 0
H40 49 . Manninen Juha-Matti Turun Suunnistajat H40 90 1:57:19 0
H40 50 . Reijonen Jorma H40 84 1:57:34 0
H40 51 . Luoma Simo  Pihkaniskat H65 80 2:05:12 -12
H40 52 . Katajisto Jarmo Rastikarhut H55 72 1:47:25 0
H40 53 . Hirvonen Pentti Turun Metsänkävijät H65 62 1:47:47 0
H40 54 . Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät H65 57 1:13:10 0
H40 55 . Jonsson Juha Jäkärlän Hirmu H40 15 0:34:30 0
H55 1 . Lehto Kari Turun Metsänkävijät H55 159 1:55:18 0
H55 2 . Virtanen kari NaSU H55 149 2:04:09 -10
H55 3 . Salonen Matti Vakka-Rasti H55 142 2:02:32 -6
H55 4 . Lehtonen Jukka Turun NMKY H55 142 2:08:22 -18
H55 5 . Kössi Jouko Turun Metsänkävijät H55 134 1:54:35 0
H55 6 . Lainema Timo Turun Metsänkävijät H55 134 1:59:32 0
H55 7 . Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat H55 130 2:01:08 -4
H55 8 . Varjonen Lasse Alastaron Reserviläiset H55 128 1:54:12 0
H55 9 . Pirttimäki Esko Alastaron Reserviläiset H55 128 1:54:19 0
H55 10 . Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät H65 127 1:59:24 0
H55 11 . Polari Jukka Team gulo gulo H55 123 1:53:12 0
H55 12 . Rintala Jyrki Hal Bro H55 122 1:58:07 0
H55 13 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 115 1:56:17 0
H55 14 . Lainema Ilkka MS Parma H65 110 1:51:25 0
H55 15 . Hellman Ari Turun Latu H55 108 1:50:16 0
H55 16 . Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät H55 103 1:59:17 0
H55 17 . Salonen Kauko Turun Metsänkävijät H65 97 1:53:34 0
H55 18 . Jokela Arto SunDayRunners H55 96 1:59:02 0
H55 19 . Luoma Simo  Pihkaniskat H65 80 2:05:12 -12
H55 20 . Katajisto Jarmo Rastikarhut H55 72 1:47:25 0
H55 21 . Hirvonen Pentti Turun Metsänkävijät H65 62 1:47:47 0
H55 22 . Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät H65 57 1:13:10 0
H65 1 . Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät H65 127 1:59:24 0
H65 2 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 115 1:56:17 0
H65 3 . Lainema Ilkka MS Parma H65 110 1:51:25 0
H65 4 . Salonen Kauko Turun Metsänkävijät H65 97 1:53:34 0
H65 5 . Luoma Simo  Pihkaniskat H65 80 2:05:12 -12
H65 6 . Hirvonen Pentti Turun Metsänkävijät H65 62 1:47:47 0
H65 7 . Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät H65 57 1:13:10 0
J40 1 . Virtanen Teemu, Lindbom Jan UNO SK J40 160 1:59:26 0
J40 2 . Teriö Tatu, Wiklund Mia Turku J40 142 1:58:26 0
J40 3 . Vira L, Lempinen J, Koivu L FMR J40 137 1:56:38 0
J40 4 . Luhta Elina, Nolvi-Lindberg Anu Lettileidit J40 116 1:44:02 0
J40 5 . Kirma Juhani, Salo Harri Eränaali J40 106 1:49:41 0
JD 1 . Rauhala Elina, Muhonen Mia Kilon Kipinät JD 133 1:56:49 0
JD 2 . Sergelius Salla, Lietzen Elina Team Mehukatti JD 132 1:56:22 0
JD 3 . Laari S, Strandell C, Luotonen I Turku-Lieto JD 130 1:58:14 0
JD 4 . Tanner Suvi, Jalava Jenni  RiksMP JD 117 1:54:33 0
JD 5 . Luhta Elina, Nolvi-Lindberg Anu Lettileidit J40 116 1:44:02 0
JD 6 . Karhilahti Karoliina, Turunen Iida Raision KilliNallit JD 107 2:00:15 -2
JD 7 . Kangasaho E, Mäkelä J, Kujala T Fossiilit JD 104 1:58:03 0
JD 8 . Nokka K, Prusila K, Saarinen V Rasti-88 JD 97 1:54:57 0
JD 9 . Hirvonen Marika, Opas Minna Kaarinan Sädetytöt JD 86 1:55:27 0
JD 10 . Bütt Kristiina, Pietilä Maiju Rymättylän Märssyvahdit JD 84 1:58:38 0
JD 11 . Huhtapelto Jenni, Santaharju Tiina Käppäräpartio JD 62 1:50:19 0
JD Louhi Katri, Miettinen Jaana Turun Suunnistajat JD 0 HYL 0
JH 1 . Saikkonen Otto, Millner Max Turun Metsänkävijät JH 178 1:58:18 0
JH 2 . Karhunen Antti, Kääriäinen Sami Turun Metsänkävijät JH 177 1:58:19 0
JH 3 . Palmer Jeremy, Lehto Jaakko Åboriginal gängsterz JH 177 1:59:30 0
JH 4 . Lumme Antti, Niittynen Artturi Ruosniemen Luupäät JH 174 1:56:03 0
JH 5 . Fagerlund Mikael, Karlsson Rasmus Åbo JH 162 2:00:08 -2
JH 6 . Halttunen Teemu, Lehti Esa Turun Visat JH 162 2:02:17 -6
JH 7 . Virtanen Teemu, Lindbom Jan UNO SK J40 160 1:59:26 0
JH 8 . Stenholm Pekka,  Luoto Mika Raasto JH 156 1:56:37 0
JH 9 . Terho M, Rantalaiho J Kuusisto JH 143 1:56:59 0
JH 10 . Kastman Arto, Kiviniemi Jaakko Turun Eränkävijät JH 141 1:57:30 0
JH 11 . Vira L, Lempinen J, Koivu L FMR J40 137 1:56:38 0
JH 12 . Vahala Jani, Taulu Jussi Sigge JH 137 1:57:14 0
JH 13 . Suntioinen Ville, Tuomarila Tommi Raadelman Rastijussit JH 129 2:00:09 -2
JH 14 . Saarela T, Tammi J, Järvinen M Lätynkääntäjät JH 117 1:56:53 0
JH 15 . Hämäläinen Matias, Torkkila Jori Turun Metsänkävijät JH 107 1:55:23 0
JH 16 . Kirma Juhani, Salo Harri Eränaali J40 106 1:49:41 0
JH 17 . Loimaala Kris, Loimaala Miska Maarian Tähkät JH 93 2:03:56 -8
JH 18 . Vainio Viljami, Terho Niko Kuusiston Pojat JH14 82 1:58:27 0
JH Helenius Ville, Kiiski Tomi OC Harharetki JH 0 HYL 0
JH14 1 . Vainio Viljami, Terho Niko Kuusiston Pojat JH14 82 1:58:27 0
JHD 1 . Peltola Matti, Peltola Anna-Kaisa Laiston Simot JHD 158 1:59:33 0
JHD 2 . Högmander T, Koski T, Koski A Team Köntys JHD 157 1:55:57 0
JHD 3 . Elo Markku, Elo Sanni  Team Elo JHD 153 1:57:41 0
JHD 4 . Jokioinen Esa, Jokioinen Emmi OK Jockis JHD 145 1:58:24 0
JHD 5 . Teriö Tatu, Wiklund Mia Turku J40 142 1:58:26 0
JHD 6 . Räsänen Mikko, Salmi Anna Ruissalon Runnojat JHD 132 1:59:53 0
JHD 7 . Salonen J, Pohjanen L, Lehvonen R Jokikylän Pojat JHD 128 1:53:52 0
JHD 8 . Valtanen Simo, Valtanen Merja  Vaaljoki Racing Team JHD 126 1:55:01 0
JHD 9 . Laine Ville, Laine Sanna Loimaa JHD 122 1:51:35 0
JHD 10 . Rantasalo Riia, Rantasalo Mika RantasaloRacing JHD 115 1:51:14 0
JHD 11 . Mulari Valtteri, Pekkola Annika Maarian Mahti JHD 115 1:57:26 0