Turku Rogaining Nightsprint 22.11.2020
Ilpoisten Vuorenkävijät Ilpoinen
LÄHTÖLUETTELO Kilpailuaika: 2:00
Sarja Nro Emit Lähtö TARKISTA TIETOSI! Korjaukset kilpailutoimistoon.
D 20 224514 18:00 Aalto Susanna Kuumat Aallot
D 15 511517 18:00 Liimatainen Anni Turun Suunnistajat
D 16 203963 18:00 Lundell Laura RajakivenKiertäjät L-SP
D 21 207272 18:00 Perasto Riikka Turku
D 95 140382 18:00 Raittinen Tiina Tampere
D 18 501236 18:00 Randell Piia Turun Metsänkävijät
D 19 232465 18:00 Saarinen Anu Rasti-88
D 17 232394 18:00 Suominen Salli RajakivenKiertäjät L-SP
D18 22 232302 18:00 Vahala Kaisla Nuotiotytöt L-SP
D40 28 512543 18:00 Ala-Nissilä Tiina Loimaan Jankko
D40 23 504823 18:00 Auvinen Katja Turun Tähti-Tytöt L-SP
D40 26 507127 18:00 Hillgren Laura Raisio
D40 29 54719 18:00 Holmroos Mari Littoisten Pirtapiiat L-SP
D40 33 227224 18:00 Kokkari Anne Halvatun Akat
D40 30 182779 18:00 Lainio Saija Turun NMKY
D40 31 245543 18:00 Meskanen Seija .
D40 24 207290 18:00 Raunila Sanna MS-52
D40 94 240287 18:00 Ruokonen Maija Turun NMKY
D40 32 221979 18:00 Selesniemi Nina Halvatun Akat
D40 34 251226 18:00 Sillanpää Suvi Halvatun Akat
D40 27 222421 18:00 Tenhunen Oxana  Turun Metsänkävijät
D40 91 198934 18:00 Yli-Kauppila Marika Pargas IF
D55 39 501810 18:00 Kalliola Pirkko Maarian Mahti
D55 36 215494 18:00 Lainema Maija MS-52
D55 38 150683 18:00 Luoma Helena Pihkaniskat
D55 37 510888 18:00 Sulavuori Eija Turun Metsänkävijät
D55 35 504741 18:00 Suomela Katri FMR
H 1 190136 18:00 Ala-Äijälä Janne Rasti-Lukko
H 11 195239 18:00 Ilmarinen Markus Hiidenkiertäjät
H 43 249991 18:00 Juuso Hakala Turku
H 41 502323 18:00 Korpela Toni Turku
H 42 244175 18:00 Lehtonen Henrik Arado
H 45 508088 18:00 Mäki Tero Turun Metsänkävijät
H 47 254351 18:00 Salo Lauri Mellilän Menninkäiset L-SP
H 40 508901 18:00 Toivola Juho Kaarinan Ristiritarit L-SP
H 44 248817 18:00 Tuominen Miika Turku
H 46 238128 18:00 Varinen Aleksi SK Mortis
H40 9 511621 18:00 Alinikula Jukka RastiPiikkiö
H40 64 512405 18:00 Heikkinen Mika Turku
H40 4 501283 18:00 Hellsten Juha Raasto
H40 63 44327 18:00 Hiirsalmi Juha Turun Metsänkävijät
H40 5 511321 18:00 Holmroos Joni Turun Sinikotkat L-SP
H40 3 226521 18:00 Jaakkola Jari Maarian Mahti
H40 6 218472 18:00 Jakobsson Kari Turku
H40 56 504745 18:00 Jonsson Juha Jäkärlän Hirmu
H40 60 231203 18:00 Kallio Matti Åbo Klyx
H40 65 226566 18:00 Kuosmanen Tuomo Pihkaniskat
H40 69 506997 18:00 Laaksonen Mika Ne vikatikit
H40 8 245376 18:00 Lehtinen Marko Salon Vilpas
H40 49 207274 18:00 Manninen Juha-Matti Turun Suunnistajat
H40 55 254149 18:00 Miettinen Heikki ..
H40 66 232875 18:00 Murtomaa Matti Turku
H40 52 254348 18:00 Mäki Mikko Lieto
H40 12 503423 18:00 Nokka Ilkka Rasti-88
H40 61 509940 18:00 Nurminen Mikko Takalaiton
H40 58 201855 18:00 Orell Marko Turun Metsänkävijät
H40 68 510949 18:00 Pajula Teemu Pajulan rasti
H40 62 74784 18:00 Rannikko Toni Turun Metsänkävijät
H40 54 222730 18:00 Rantasalo Esa Raisua
H40 70 251036 18:00 Reijonen Jorma
H40 92 186338 18:00 Rintala Rami Saurus
H40 10 507123 18:00 Saarinen Villiam Turun Metsänkävijät L-SP
H40 53 226989 18:00 Sellman Klaus NorsU
H40 93 202763 18:00 Silta-aho Pentti Team SBR Finland
H40 59 221874 18:00 Suominen Petteri Saurus
H40 51 508886 18:00 Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät
H40 50 65642 18:00 Vahala Juha-Pekka Mustavuoren Sissit L-SP
H40 57 218380 18:00 Vaininen Juha Turun Suunnistajat
H40 67 221622 18:00 Venäläinen Toni Valkeakosken Haka
H40 2 505978 18:00 Virtanen Matti Turun NMKY
H40 71 238532 18:00 Välke Olli Turun NMKY
H55 81 203141 18:00 Hellman Ari Turun Latu
H55 73 500492 18:00 Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät
H55 75 509711 18:00 Jokela Arto SunDayRunners
H55 72 508297 18:00 Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat
H55 78 505939 18:00 Katajisto Jarmo Rastikarhut
H55 83 240271 18:00 Kössi Jouko Turun Metsänkävijät L-SP
H55 7 222090 18:00 Lainema Timo Turun Metsänkävijät
H55 13 504725 18:00 Lehto Kari Turun Metsänkävijät
H55 14 197386 18:00 Lehtonen Jukka Turun NMKY
H55 77 222296 18:00 Pirttimäki Esko Alastaron Reserviläiset
H55 79 113413 18:00 Polari Jukka Team gulo gulo
H55 74 226608 18:00 Rintala Jyrki Hal Bro
H55 82 503368 18:00 Salonen Matti Vakka-Rasti
H55 76 41279 18:00 Varjonen Lasse Alastaron Reserviläiset
H55 80 500803 18:00 Virtanen kari NaSU
H65 90 504096 18:00 Helkkula Rauli Turun Metsänkävijät
H65 89 232410 18:00 Hirvonen Pentti Turun Metsänkävijät
H65 86 223400 18:00 Inki Pekka Turun Metsänkävijät
H65 84 511427 18:00 Lainema Ilkka MS Parma
H65 87 221662 18:00 Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät
H65 88 150680 18:00 Luoma Simo  Pihkaniskat
H65 85 510384 18:00 Salonen Kauko Turun Metsänkävijät
J40 204 204070 18:20 Kirma Juhani, Salo Harri Eränaali
J40 201 208445 18:20 Luhta Elina, Nolvi-Lindberg Anu Lettileidit
J40 238 510571 18:20 Teriö Tatu, Wiklund Mia Turku
J40 301 510536 18:20 Vira L, Lempinen J, Koivu L FMR
J40 205 88473 18:20 Virtanen Teemu, Lindbom Jan UNO SK
J40 202 231377 18:20 Ääri Mikko, Havola Antti Turun Metsänkävijät
JD 208 181127 18:20 Alanen Anna, Lähteenmäki Inka Raision KilliNallit L-SP
JD 206 229489 18:20 Bütt Kristiina, Pietilä Maiju Rymättylän Märssyvahdit L-SP
JD 212 218376 18:20 Hirvonen Marika, Opas Minna Kaarinan Sädetytöt L-SP
JD 210 251037 18:20 Huhtapelto Jenni, Santaharju Tiina Käppäräpartio L-SP
JD 302 208239 18:20 Kangasaho E, Mäkelä J, Kujala T Fossiilit
JD 211 206623 18:20 Karhilahti Karoliina, Turunen Iida Raision KilliNallit L-SP
JD 304 251864 18:20 Laari S, Strandell C, Luotonen I Turku-Lieto
JD 209 251652 18:20 Louhi Katri, Miettinen Jaana Turun Suunnistajat
JD 303 506173 18:20 Nokka K, Prusila K, Saarinen V Rasti-88
JD 235 188438 18:20 Rauhala Elina, Muhonen Mia Kilon Kipinät PäPa
JD 213 182994 18:20 Sergelius Salla, Lietzen Elina Team Mehukatti
JD 207 191459 18:20 Tanner Suvi, Jalava Jenni  RiksMP
JH 220 500334 18:20 Fagerlund Mikael, Karlsson Rasmus Åbo
JH 223 511672 18:20 Halttunen Teemu, Lehti Esa Turun Visat
JH 236 216504 18:20 Helenius Ville, Kiiski Tomi OC Harharetki
JH 217 232775 18:20 Hollo Lauri, Aunula Jerry Olarinmäen Samoojat PäPa
JH 225 199837 18:20 Hämäläinen Matias, Torkkila Jori Turun Metsänkävijät L-SP
JH 219 207227 18:20 Karhunen Antti, Kääriäinen Sami Turun Metsänkävijät L-SP
JH 215 208463 18:20 Kastman Arto, Kiviniemi Jaakko Turun Eränkävijät L-SP
JH 224 237148 18:20 Loimaala Kris, Loimaala Miska Maarian Tähkät L-SP
JH 216 153195 18:20 Lumme Antti, Niittynen Artturi Ruosniemen Luupäät
JH 203 500981 18:20 Palmer Jeremy, Lehto Jaakko Åboriginal gängsterz
JH 306 202171 18:20 Saarela T, Tammi J, Järvinen M Lätynkääntäjät L-SP
JH 218 218123 18:20 Saikkonen Otto, Millner Max Turun Metsänkävijät L-SP
JH 228 221555 18:20 Stenholm Pekka,  Luoto Mika Raasto
JH 222 181921 18:20 Suntioinen Ville, Tuomarila Tommi Raadelman Rastijussit
JH 307 251027 18:20 Terho M, Rantalaiho J, Asikainen A Kuusisto
JH 221 502168 18:20 Vahala Jani, Taulu Jussi Sigge
JH14 226 500387 18:20 Högmander Nestori, Terho Niko Kuusiston Pojat
JHD 234 511530 18:20 Elo Markku, Elo Sanni  Team Elo
JHD 309 251129 18:20 Högmander T, Koski T, Koski A Team Köntys
JHD 230 205610 18:20 Jokioinen Esa, Jokioinen Emmi OK Jockis
JHD 232 59963 18:20 Laine Ville, Laine Sanna Loimaa
JHD 229 237300 18:20 Mulari Valtteri, Pekkola Annika Maarian Mahti
JHD 233 509237 18:20 Peltola Matti, Peltola Anna-Kaisa Laiston Simot
JHD 227 191114 18:20 Rantasalo Riia, Rantasalo Mika RantasaloRacing
JHD 237 223333 18:20 Räsänen Mikko, Salmi Anna Ruissalon Runnojat
JHD 308 504112 18:20 Salonen J, Pohjanen L, Lehvonen R Jokikylän Pojat L-SP
JHD 231 232368 18:20 Valtanen Simo, Valtanen Merja  Vaaljoki Racing Team