Turku Rogaining Nightsprint 11.11.2019
TTT & TuNMKY Piispanristi
Tulokset avoin kilpailu Oma sarja Pisteet Aika Sakot
D 1 . Saetalu Daisi  MS Parma D 104 2:00:35 -2
D 2 . Lundell Laura RajakivenKiertäjät D 93 1:57:27 0
D 3 . Suomela Katri FMR D55 80 2:04:02 -10
D 4 . Särmäntö Päivi  Rasti-Perniö D40 74 1:45:31 0
D 5 . Aalto Susanna Kuumat Aallot D 72 1:53:47 0
D 6 . Lainio Saija Turun NMKY D40 70 1:54:35 0
D 7 . Viitala Pirjo Turun Metsänkävijät D55 68 1:43:09 0
D 8 . Palomäki Emilia Kelopojat D40 68 1:54:39 0
D 9 . Vahala Kaisla Nuotiotytöt D18 66 2:02:10 -6
D 10 . Raunila Sanna Metsään meni D40 51 1:59:33 0
D 11 . Valtanen Merja  Vaaljoki Racing Team D55 49 1:55:11 0
D 12 . Lehtinen Elina Vastavoima D 49 2:01:34 -4
D 13 . Rastas Pinja Mikaelin Sinikellot D 48 1:52:57 0
D 14 . Virrasoja Terhi Åbo Klyx D 48 1:57:10 0
D 15 . Järvinen Susanna  Rasti-Perniö D40 44 1:57:03 0
D 16 . Lainema Maija  MS Parma D55 33 1:55:50 0
D 17 . Sadwinski Hanna-Kaisa RastiPiikkiö D 17 1:42:03 0
D 18 . Salonen Iiris Turun Metsänkävijät D55 13 1:22:00 0
D18 1 . Vahala Kaisla Nuotiotytöt D18 66 2:02:10 -6
D40 1 . Suomela Katri FMR D55 80 2:04:02 -10
D40 2 . Särmäntö Päivi  Rasti-Perniö D40 74 1:45:31 0
D40 3 . Lainio Saija Turun NMKY D40 70 1:54:35 0
D40 4 . Viitala Pirjo Turun Metsänkävijät D55 68 1:43:09 0
D40 5 . Palomäki Emilia Kelopojat D40 68 1:54:39 0
D40 6 . Raunila Sanna Metsään meni D40 51 1:59:33 0
D40 7 . Valtanen Merja  Vaaljoki Racing Team D55 49 1:55:11 0
D40 8 . Järvinen Susanna  Rasti-Perniö D40 44 1:57:03 0
D40 9 . Lainema Maija  MS Parma D55 33 1:55:50 0
D40 10 . Salonen Iiris Turun Metsänkävijät D55 13 1:22:00 0
D55 1 . Suomela Katri FMR D55 80 2:04:02 -10
D55 2 . Viitala Pirjo Turun Metsänkävijät D55 68 1:43:09 0
D55 3 . Valtanen Merja  Vaaljoki Racing Team D55 49 1:55:11 0
D55 4 . Lainema Maija  MS Parma D55 33 1:55:50 0
D55 5 . Salonen Iiris Turun Metsänkävijät D55 13 1:22:00 0
H 1 . Holmroos Sakari  Turun Sinikotkat H18 176 2:00:16 -2
H 2 . Ala-Äijälä Janne Rasti-Lukko H 173 2:00:11 -2
H 3 . Virtanen Matti Turun NMKY H40 165 1:59:44 0
H 4 . Lindberg Mikko  Angelniemen Ankkuri H 160 1:59:11 0
H 5 . Jaakkola Jari  Maarian Mahti H40 158 1:53:34 0
H 6 . Hellstén Juha  Raasto H40 151 2:00:00 0
H 7 . Rintala Rami Hiisirasti H40 148 1:58:58 0
H 8 . Engström Simon Pargas IF H18 147 2:01:26 -4
H 9 . Arki Vesa Turun Metsänkävijät H 140 1:59:13 0
H 10 . Fagerlund Mikael Åbo H 139 1:57:56 0
H 11 . Holmroos Joni  Turun Sinikotkat H40 138 2:04:00 -8
H 12 . Jakobsson Kari Turku H 135 1:56:28 0
H 13 . Mulari Valtteri Maarian Mahti H40 135 2:01:49 -4
H 14 . Rosenblad Kalle Hiidenkiertäjät H40 133 2:01:30 -4
H 15 . Lainema Timo  Turun Metsänkävijät H55 132 2:01:12 -4
H 16 . Jokioinen Esa  OK Jockis H40 126 1:59:45 0
H 17 . Nurminen Jouni  RastiPiikkiö H40 125 1:54:34 0
H 18 . Lehtinen Marko  Salon Vilpas H40 125 1:59:34 0
H 19 . Alinikula Jukka  RastiPiikkiö H40 124 1:59:52 0
H 20 . Saarinen Villiam Turun Sinikotkat H 121 2:00:07 -2
H 21 . Kuosmanen Tuomo  Pihkaniskat H40 120 1:55:12 0
H 22 . Tenhunen Joni  Turun Metsänkävijät H40 118 1:56:30 0
H 23 . Laaksonen Mika Ne vikatikit H40 116 1:52:38 0
H 24 . Lehti Esa Turku Trail Runners H 115 1:56:41 0
H 25 . Mäki Mikko Lieto H40 111 1:59:39 0
H 26 . Miettinen Heikki Muu seura H40 110 1:56:36 0
H 27 . Halttunen Teemu Turun Visat H40 110 2:03:41 -8
H 28 . Välke Olli Turun NMKY H40 107 1:54:41 0
H 29 . Salonen Jussi Turun Metsänkävijät H40 102 1:59:42 0
H 30 . Rintala Jyrki Hal Bro H55 101 2:01:47 -4
H 31 . Kallio Matti Åbo Klyx H 97 2:00:35 -2
H 32 . Virtanen Kari NaSU H55 96 1:57:46 0
H 33 . Sellman Klaus  NorsU H40 94 1:57:56 0
H 34 . Mäki Tero  Turun Metsänkävijät H 91 1:51:43 0
H 35 . Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat H55 90 1:58:42 0
H 36 . Honka-Hallila Eljas  Åbo Klyx H40 90 2:00:28 -2
H 37 . Vahala Juha-Pekka Mustavuoren Sissit H40 88 1:57:17 0
H 38 . Vira Lassi  Muu seura H40 82 1:56:31 0
H 39 . Mavrynsky Denys PCAS H 81 1:55:38 0
H 40 . Manninen Juha-Matti Turun Suunnistajat H 81 1:56:25 0
H 41 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 78 1:55:16 0
H 42 . Stenholm Pekka Raasto H40 78 2:01:14 -4
H 43 . Valtanen Simo Vaaljoki Racing Team H55 77 1:54:54 0
H 44 . Keskitalo Jussi  MS Parma H55 74 1:45:14 0
H 45 . Heikkinen Mika Muu seura H40 66 1:53:55 0
H 46 . Liukkonen Jukka  Åbo Klyx H 63 1:48:11 0
H 47 . Rantasalo Esa  Muu seura H40 60 1:19:31 0
H 48 . Korpela Toni Turku H 55 1:40:50 0
H 49 . Tammisaari Pentti  Hirvensalon Heitto H65 53 1:54:50 0
H 50 . Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät H55 51 1:58:19 0
H 51 . Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät H65 49 2:01:35 -4
H18 1 . Holmroos Sakari  Turun Sinikotkat H18 176 2:00:16 -2
H18 2 . Engström Simon Pargas IF H18 147 2:01:26 -4
H40 1 . Virtanen Matti Turun NMKY H40 165 1:59:44 0
H40 2 . Jaakkola Jari  Maarian Mahti H40 158 1:53:34 0
H40 3 . Hellstén Juha  Raasto H40 151 2:00:00 0
H40 4 . Rintala Rami Hiisirasti H40 148 1:58:58 0
H40 5 . Holmroos Joni  Turun Sinikotkat H40 138 2:04:00 -8
H40 6 . Mulari Valtteri Maarian Mahti H40 135 2:01:49 -4
H40 7 . Rosenblad Kalle Hiidenkiertäjät H40 133 2:01:30 -4
H40 8 . Lainema Timo  Turun Metsänkävijät H55 132 2:01:12 -4
H40 9 . Jokioinen Esa  OK Jockis H40 126 1:59:45 0
H40 10 . Nurminen Jouni  RastiPiikkiö H40 125 1:54:34 0
H40 11 . Lehtinen Marko  Salon Vilpas H40 125 1:59:34 0
H40 12 . Alinikula Jukka  RastiPiikkiö H40 124 1:59:52 0
H40 13 . Kuosmanen Tuomo  Pihkaniskat H40 120 1:55:12 0
H40 14 . Tenhunen Joni  Turun Metsänkävijät H40 118 1:56:30 0
H40 15 . Laaksonen Mika Ne vikatikit H40 116 1:52:38 0
H40 16 . Mäki Mikko Lieto H40 111 1:59:39 0
H40 17 . Miettinen Heikki Muu seura H40 110 1:56:36 0
H40 18 . Halttunen Teemu Turun Visat H40 110 2:03:41 -8
H40 19 . Välke Olli Turun NMKY H40 107 1:54:41 0
H40 20 . Salonen Jussi Turun Metsänkävijät H40 102 1:59:42 0
H40 21 . Rintala Jyrki Hal Bro H55 101 2:01:47 -4
H40 22 . Virtanen Kari NaSU H55 96 1:57:46 0
H40 23 . Sellman Klaus  NorsU H40 94 1:57:56 0
H40 24 . Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat H55 90 1:58:42 0
H40 25 . Honka-Hallila Eljas  Åbo Klyx H40 90 2:00:28 -2
H40 26 . Vahala Juha-Pekka Mustavuoren Sissit H40 88 1:57:17 0
H40 27 . Vira Lassi  Muu seura H40 82 1:56:31 0
H40 28 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 78 1:55:16 0
H40 29 . Stenholm Pekka Raasto H40 78 2:01:14 -4
H40 30 . Valtanen Simo Vaaljoki Racing Team H55 77 1:54:54 0
H40 31 . Keskitalo Jussi  MS Parma H55 74 1:45:14 0
H40 32 . Heikkinen Mika Muu seura H40 66 1:53:55 0
H40 33 . Rantasalo Esa  Muu seura H40 60 1:19:31 0
H40 34 . Tammisaari Pentti  Hirvensalon Heitto H65 53 1:54:50 0
H40 35 . Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät H55 51 1:58:19 0
H40 36 . Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät H65 49 2:01:35 -4
H55 1 . Lainema Timo  Turun Metsänkävijät H55 132 2:01:12 -4
H55 2 . Rintala Jyrki Hal Bro H55 101 2:01:47 -4
H55 3 . Virtanen Kari NaSU H55 96 1:57:46 0
H55 4 . Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat H55 90 1:58:42 0
H55 5 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 78 1:55:16 0
H55 6 . Valtanen Simo Vaaljoki Racing Team H55 77 1:54:54 0
H55 7 . Keskitalo Jussi  MS Parma H55 74 1:45:14 0
H55 8 . Tammisaari Pentti  Hirvensalon Heitto H65 53 1:54:50 0
H55 9 . Jalonen Kimmo Turun Metsänkävijät H55 51 1:58:19 0
H55 10 . Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät H65 49 2:01:35 -4
H65 1 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 78 1:55:16 0
H65 2 . Tammisaari Pentti  Hirvensalon Heitto H65 53 1:54:50 0
H65 3 . Lehtinen Jouko Kannonkiertäjät H65 49 2:01:35 -4
J40 1 . Lauren M, Engström J Pargas IF J40 138 2:02:49 -6
J40 2 . Högmander T, Koski T, Koski A Team Köntys J40 130 2:01:05 -4
J40 3 . Nurminen M, Peltola A-K, Peltola M Takalaiton J40 120 1:58:15 0
J40 4 . Talvisilta Mika, Junnila Niko Liekkitiimi J40 102 2:01:39 -4
J40 5 . Varjonen L,Pirttimäki E Alastaron Reserviläiset J40 101 1:54:31 0
J40 6 . Pajula T, Kinnala A Raappahousut J40 85 1:56:59 0
J40 7 . Jalava J, Tanner S RiksMP J40 81 1:57:36 0
J40 8 . Heino T, Heino S Lompsan Loikka J40 61 1:59:06 0
J40 9 . Repo P, Järvinen A RastiPiikkiö J40 47 1:55:21 0
J40 10 . Haasto R, Kastemaa T Hirvensalon Heitto J40 34 2:00:19 -2
J40 11 . Timonen A, Nikula P Ruotulan Rusakot J40 32 1:32:22 0
JD 1 . Kangasaho E, Mäkelä J, Lindeqvist M Fossiilit JD 109 1:56:39 0
JD 2 . Alanen A, Lähteenmäki I Raision KilliNallit JD 95 1:57:07 0
JD 3 . Sergelius S, Paakkanen L Team Mehukatti JD 91 1:56:57 0
JD 4 . Jalava J, Tanner S RiksMP J40 81 1:57:36 0
JD 5 . Bütt K, Leino S, Pietilä M Rymättylän Märssyvahdit JD 69 1:57:20 0
JD 6 . Nokka K, Saarinen V Rasti-88 JD 66 1:54:26 0
JD 7 . Nikkanen H, Blomqvist M Polkuryömijät JD 60 1:56:19 0
JD 8 . Strandell, Laari, Perasto, Luotonen Turku-Lieto JD 59 2:00:45 -2
JD 9 . Luhta E, Nolvi-Lindberg A Lettileidit JD 58 1:59:02 0
JD 10 . Kunttu Lotta, Rantala Anniina Littoisten Pirtapiiat JD 49 1:57:47 0
JD 11 . Jokioinen E, Wiklund M OK Jockis JD 49 2:00:14 -2
JD 12 . Repo P, Järvinen A RastiPiikkiö J40 47 1:55:21 0
JD 13 . Söderblom N, Virtanen V RajakivenKiertäjät JD 39 1:53:20 0
JD 14 . Terho J, Lilja V Kuusisto JD14 35 1:53:38 0
JD 15 . Haasto R, Kastemaa T Hirvensalon Heitto J40 34 2:00:19 -2
JD 16 . Käyhkö A, Parente J Turun Tähti-Tytöt JD1518 13 1:57:20 0
JD14 1 . Terho J, Lilja V Kuusisto JD14 35 1:53:38 0
JD1518 1 . Terho J, Lilja V Kuusisto JD14 35 1:53:38 0
JD1518 2 . Käyhkö A, Parente J Turun Tähti-Tytöt JD1518 13 1:57:20 0
JH 1 . Lauren M, Engström J Pargas IF J40 138 2:02:49 -6
JH 2 . Lumme A, Niittynen A Ruosniemen Luupäät JH 108 1:58:50 0
JH 3 . Talvisilta Mika, Junnila Niko Liekkitiimi J40 102 2:01:39 -4
JH 4 . Varjonen L,Pirttimäki E Alastaron Reserviläiset J40 101 1:54:31 0
JH 5 . Aaltonen J, Kiiski T OC Harharetki JH 100 1:59:19 0
JH 6 . Terho M, Rantalaiho J, Asikainen A Kaarina JH 90 1:53:51 0
JH 7 . Pajula T, Kinnala A Raappahousut J40 85 1:56:59 0
JH 8 . Helenius V, Suominen M OC Harharetki JH 81 1:57:03 0
JH 9 . Hietanen M, Repo V, Repo K RastiPiikkiö JH 53 1:53:24 0
JH 10 . Terho N, Högmander N Kuusisto JH14 42 1:46:01 0
JH14 1 . Terho N, Högmander N Kuusisto JH14 42 1:46:01 0
JHD 1 . Högmander T, Koski T, Koski A Team Köntys J40 130 2:01:05 -4
JHD 2 . Nurminen M, Peltola A-K, Peltola M Takalaiton J40 120 1:58:15 0
JHD 3 . Putkuri Tommi, Putkuri Tuula Turun Metsänkävijät JHD 111 1:58:18 0
JHD 4 . Heino T, Heino S Lompsan Loikka J40 61 1:59:06 0
JHD 5 . Timonen A, Nikula P Ruotulan Rusakot J40 32 1:32:22 0